FORLLE’D

Japonya’ nın elit kozmetik koleksiyonundan Forlle’d, teknolojisini düşük moleküler bileşenler geliştirmek için patentli bir süreçten oluşturmaktadır.
Forlle’d in bu teknolojisi, 2002 Nobel Ödülü sahibi Koichi Tanaka’ ya aittir.
Düşük moleküllü Hyaluronik asit-Hyalogy-, Forlle’d cilt bakımı ürünlerinin temel bileşenlerindendir. Hyaluronik asit hücre etkileşimi ve sentezi gibi hayati metabolik süreçlerde önemli bir rol oynar. Bu bileşen hücre de bağışıklığın korunmasına ve enfeksiyonların önlenmesine yardımcı olur. Kendi ağırlığının 6000 katı su tutabilme özelliği ile cildin sürekli nemli kalmasına yardımcı olur. Ancak ilerleyen yaşla beraber ciltteki hyaluronik asit oranı azalır. Aynı zamanda derinin dermis tabakasında bulunan elastin ve kollajen liflerin kalitesi bozulmakta, buna bağlı olarak yüz kırışıklıkları oluşup derinleşmektedir.Düşen hyaluronik asit miktarının oranını yükselterek bu kırışıklıklardan kurtulmak izlenecek en doğal yollardan bir tanesidir.Bundan dolayı Hyaluronik asit içeren anti-ageing formülleri cilt için çok önemlidir.

Şimdiye kadar alışılmış kozmetik ürünlerdeki Hyaluronik Asit (3.000 ? 20.000 nanometre)  emilimi ancak iğneler ile mümkündü.
Ancak Forlle’d laboratuarlarında Japon bilim adamları enjeksiyona ihtiyaç duymadan, yüksek iyonizasyon seviyeleri ile sadece 5 nanometre genişliğinde düşük moleküllü hyaluronik asit geliştirmeyi başardı. Artık bu teknoloji ile hiçbir materyal kullanmadan bunu başarmak mümkün.

c30445052478487eca3edc70250c8c2d

NEDEN FORLLE’D

Japonya’ nın elit kozmetik koleksiyonundan Forlle’d Profesyonel cilt bakım ürünleri düşük moleküler maddeler geliştirerek üretim sürecini tasarlamıştır.

Forlle’d Teknolojisi, Nobel Ödülü sahibi Koichi Tanaka’a aittir.

Forlle’d cilt bakım ürünleri profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve yalnızca elit güzellik salonları, spa ve kliniklerde kullanılmaktadır.

Forlle’d tüm dünyada kullanıcı ağını her geçen gün arttırmakta olup şu an Türkiye ile birlikte içerisinde ABD,Japonya,İngiltere,Almanya,Çin,İsviçre,Rusya,Ukrayna gibi dinamik marketleri de bulunduran 20 yi aşkın ülkede profesyonellerin kullanımına sunulmaktadır.

Etkileri:
Forlle’d anında ve gözle görülür etkileri olan yüksek teknolojiye sahip ürün gruplarından oluşur.

Patentli, Hyaluronik asit içerikli Forlle’d ürünleri cildin derinlerine nüfuz ederek nemlendirme ve gençleştirme sağlar. Sıradan moleküllere göre 600 ? 4000 kat daha küçük olmasından dolayı daha derinlere rahatlıkla nüfuz edebilmektedir.

Ayrıca içerisinde bulunan diğer özel formüllü bileşenlerinin eşsiz kombinasyonu olağanüstü sonuçları maksimum süreye çıkarır.

Forlle’d ürünlerinde sağlık en önde gelir.Japonya da teknoloji ve kozmetik sanatının en iyi sergilendiği ilaç laboratuarlarında geliştirilen Forlle’d ürünleri teknolojiyi en güvenilir şekilde kullanmaktadır.

Faydaları:
Yüksek yoğunlukta ki formüller oldukça ekonomik bir kullanımla en iyi sonucu vaat etmektedirler.

Forlle’d ürünleriyle yapılan terapiler enjeksiyonlu işlemlere ve mezoterapi işlemlerine alternatif olarak uygulanabilir.Gerekli içerikleri düşük moleküllü yapısı sayesinde herhangi bir araç gerektirmeksizin cildin istenilen katmanına ulaştırabiliyor.

Forlle’d ürünleri ,cilt yapısını estetik operasyona hazırlama ve cilt yapısını operasyon sonucu tedavi etme amacıyla cerrahlar tarafından yaygın şekilde kullanılmaktadır.

ÜST