Diyot (lazer) Epilasyon

YENİLİKÇİ TEKNOLOJİ VE ÜSTÜN PERFORMANS

4-6 SEANSTA İSTENMEYEN TÜYLERE SON….

-7 derece Gerçek Buz başlık Epilasyon Deneyimini yaşayın.

-7 derece Gerçek buz başlıklı ve uluslararası ödüllü teknoloji harikası Diyot Epilasyon Cihazı Çanakkale’de sadece Ayperi’de
Diğer Lazer epilasyon cihazlarının göremediği veya yetersiz kaldığı tüm cilt tiplerinde 4 mevsim kullanılabilen ve 4-6 seansta sonuç odaklı Diyot Epilasyon Cihazımız ile Ağrısız, Acısız, Konforlu bir şekilde muhteşem sonuçlar alarak istenmeyen tüylerinizden kurtulun.
     * 35 Dakikada tüm vücut epilasyon,
     * 1 yerine 2 ay aralıklı seanslar,
     * Açık renkli tüylerde üstün başarı,
     * Maksimum 4-6 seansta sonuç alma,
     * Yüksek Teknoloji ile İnovasyon Ödüllü,
     * Tüm ciltlere 4 mevsim uygulama rahatlığı,
     * 2015-2016 yılında Avrupa’da en çok satan Diyot Cihazı,

Diyot Epilasyon cihazımız en son teknolojileri kapsayan %100 etkili ve test edilmiş bir cihazdır. Bu cihaz lazer epilasyon cihazları içinde en iyi inovasyon ödülüne sahip, medikal belgeli CE bir diode lazerdir.

Eșsiz teknolojisi ile 1,200 W ve 200A gücündedir. Enerjisini kıl köküne hiç bir güç kaybı olmadan göndermek üzere, kendine ait ödüllü sistemiyle, kondansatörü devre dıșı bırakılmıștır. Bu sayede, enerji kaybı olușturan atıș aralarındaki yükleme ve boșaltma zamanları neredeyse yok denecek kadar azaltılmıștır.

Diyot cihazımız, 6 adet her biri 200 watt gücünde, Almanya’da üretilen en kaliteli diode’lar ile İspanyol teknolojisinin birleşiminden oluşmaktadır.  Sadece su kullanmak yerine, ayrıca yeni bir teknoloji ile soğuk hava kullanılarak, başlığımız -7 derece soğutma kapasitesi sahip gerçek bir buz başlıktır.