Altın İğne

Tek Uygulama Sonrası Çarpıcı Sonuçlar

Çanakkale’de sadece Ayperi Güzellik Salonunda bulunan FDA Onaylı Vivace Altın İğne cihazımız ile 3 seans gibi kısa bir sürede  tüm cilt problemlerinizden kurtulabilirsiniz.

Cihazımız ile;

  • Ameliyatsız Yüz Germe Bakımı,
  • Leke Bakımı,
  • Akne Skar izleri bakımı,
  • Cilt Gençleştirme Bakımı,
  • Kırışıklık Giderme Bakımı,
  • Yüz ve Çene Hatlarının Belirginleştirmesi,
  • Gıdı ve Boyun Sıkılaştırması,
  • Vücut Sıkılaştırması,
  • Kol Altı Terlemesinin Giderilmesi

gibi işlemler yapılmakta olup, tek seanstan itibaren gözle görünür sonuçlar alınmaktadır.

Sistemde tercih edilen mikro iğneli elektrodlar RF enerjisini direkt olarak dermise göndererek orada termal hasar meydana getirirler. Oluşan bu termal hasarlanma da yeni kolejen ve elastin üretimine sebep olur.
Minimal invasive dermal volumetrik rejuvenasyon sistemi ile olumlu sonuçlara acısız ve hızlı bir şekilde ulaşmak mümkün olmaktadır.

Özel tasarımlı altın kaplama mikroiğneler cildin hedeflenen derinliklerine epidermal hasar meydana getirmeden ulaşırlar.

1 MHz/2MHz RF enerjisi ciltte etkili sonuçlara neden olur.

Sistemde tercih edilen mikroiğneleme yöntemi ile acısız bir yöntemle etkili sonuçlara kısa sürede ulaşılır.

Farklı cilt sorunları için çözümler üretir (kişiye özel program hazırlanıp hafızaya alınabilir)

Kırmızı ve Mavi LED ler sayesinde kırışıklık ve akne sorunlarının çözülmesine sağlar.

Teknolojisi
1. RF enerjisi ile WHM (Yara İyileştirme Mekanizması):

Cihazımızın izole mikroiğneli elektrodları, bi-polar enerjiyi epidermise zarar vermeden dermisin derinlerine ulaştırır. Minimal invasive etkili RF’in termal enerjisi dermiste fraksiyonel elektro koagülasyon etkisi meydana getirirerek ciltteki doğal Yara İyileştirme Mekanizmasını (WHM) harekete geçirir. Bu sayede kolejenin şekli değişir, ciltteki oluşan hasar onarılmaya başlar, cildin sıkılığı artar. Bu kadarlada kalmaz, RF enerjisinin olumlu etkisi ile yağ bezlerinin aktivitesi yavaşlatılarak aknelerin azalması sağlanır.

2. Mikroiğneler ile CIT (Kolejen İndüksiyon Terapisi) :

Mikroiğneleme işlemine başlamadan önce, uygulamanın yapılacağı alana kremlerle lokal anestezi uygulanır. Mikroiğneler, ciltte çok sayıda mikroskobik delik açarak cildin stimulasyonunu arttırır ve daha fazla kolejen üretmesine neden olur. Açılan bu mikro deliklerden A ve C vitamini içeren ürünlerin cilde penetrasyonu sağlanır. A ve C Vitaminleri cildi stimüle ederek canlanmasına, daha iyi ve daha genç görünmesine yardımcı olurlar.